informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

VILNIUJE ĮTEIKTI EDINBURGO HERCOGO APDOVANOJIMAI ŠIAULIŲ "ROMUVOS" PROGIMNAZIJOS DOFE DALYVIAMS

Paskelbta: Pirmadienis, 12 spalio 2020

2020 m. rugsėjo 23 ir 24 d. Vilniuje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų DofE programos ceremonija. Per dvi dienas 261 jauni žmonės iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio apdovanojimais. Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley pasveikino susirinkusius į ceremoniją ir įteikė 2 aukso ženklelius, išskirtinai pagerbdamas ilgiausiai ir atkakliausiai programoje dalyvavusius DofE programos dalyvius.
Rugsėjo 24 d. bronzos ženkleliai buvo įteikti Šiaulių „Romuvos" progimnazijos DofE programos dalyvėms: Karolinai Mikaliūnaitei, Vakarei Mikalauskaitei ir Tėjai Sauliūtei.
Apdovanojimus gavusios mergaitės, siekdamos joms pačioms asmeniškai prasmingų bei įdomių tikslų, skyrė ne mažiau kaip 6 mėnesius aktyviai fizinei veiklai, naujo ar jau turimo įgūdžio lavinimui, savanoriavimui bei dalyvavo žygiuose gamtoje Plateliuose, Tytuvėnų ir Kurtuvėnų regioniniuose parkuose.
Didžiuojamės Karolina, Vakare ir Tėja, pasiekus DofE programos bronzos lygį ir linkime, kad ši sėkmė paskatintų eiti pirmyn ir siekti naujų aukštumų – sidabro ir aukso lygių.

 

Friday the 19th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas