informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

3 MOBILUMO DIENA LIETUVOJE. NORDPLUS PROJEKTAS "THINK GREEN – WORK STEAM"

Paskelbta: Ketvirtadienis, 10 lapkričio 2022

2022 m. lapričio 9 dieną projekto „Think GREEN – Work STEAM" dalyviai aplankė Lietuvos sostinę Vilnių. Čia mokiniai susipažino su Gedimino pilies istorijos įdomybėmis, Vilniaus pilių teritorijos raida ir pačios sostinės istorija, apžiūrėjo muziejuje esančius eksponatus ir interaktyvias ekspozicijas. Užlipę į Gedimino pilies bokšto aikštelę sužinojo įvairiausių istorijų apie unikalų Vilniaus senamiestį bei Lietuvos trispalvę.
Po to, mokiniai susipažino su Lietuvos sostinės senamiesčiu, įžymiausiais objektais, kartu pietavo, bendravo ir turiningai leido laiką.
Galiausiai, projekto dalyviai keliavo į didžiausią mokslinių tyrimų įstaigą Lietuvoje – Fizinių ir technologijos mokslų centrą (FTMC). Ši įstaiga vykdo unikalius mokslinius tyrimus ir technologinės plėtros darbus lazerinių technologijų, optoelektronikos, branduolio fizikos, organinės chemijos, bio- ir nanotechnologijų, elektrocheminės medžiagotyros, funkcinių medžiagų, elektronikos ir kitose mokslo kryptyse. Čia ne tik vystomas aukšto lygio mokslas, bet ir kuriamos verslui ir visuomenei naudingos moderniosios technologijos.
Fizinių ir technologijos mokslų centre mokiniai sužinojo apie naujausius tyrimus, kurių pagalba galima tvariai perdirbti įvairias pakuotes ir jas panaudoti sukuriant naujus gaminius. Be to, projekto dalyviai buvo supažindinti su aplinką tausojančia energetika ir aplinkosaugos technologijomis, įvairiais elektronikos prietaisais ir lazerių technologijomis.
Šiek tiek pavargę, bet papildę savo žinias nauja informacija, kupini gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos projekto dalyviai grįžo namo.
Indrė Gailienė

Friday the 19th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas