informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

EDUKACIJA „VISKAS APIE LAPUS“

Paskelbta: Trečiadienis, 07 birželio 2023

Birželio 6 d. „Romuvos“ progimnazijos 1c klasės mokiniai lankėsi Šiaulių techninės kūrybos centre. Jame vyko edukacija „Viskas apie lapus“.

Užsiėmimo metu pirmokėliai prisiminė medžių ir krūmų skirtumus, pakartojo Lietuvoje augančių medžių rūšis, susipažino su kituose kraštuose augančiais medžiais, aiškinosi, kodėl medžių lapai turi žalią spalvą.

Edukacijos vadovė ir technikos centro savanoris iš Turkijos padėjo pirmokėliams atlikti praktines užduotis. Mokiniai tyrinėjo ir lygino įvairių medžių lapų formą, dydį, spalvą. Gautus rezultatus fiksavo užduočių lapuose, juos analizavo, darė išvadas.

Ypač mokinukus sudomino įdomūs mikroskopai, kurių pagalba galėjo pamatyti tyrinėjamų objektų vaizdą planšetiniame kompiuteryje ir iš karto padaryti matomo vaizdo nuotrauką.

Nuostabą ir susižavėjimą kėlė edukatorių ir pačių mokinukų tyrinėtų objektų nuotraukose užfiksuoti vaizdai: medžio lapas, žmogaus akis, dantys, barzdos plaukai, aprangos audinių išryškėjusios detalės ir kt.

Šios edukacijos metu mokiniai pakartojo ir pagilino turimas žinias apie gamtą, mokėsi pastebėti plika akimi nematomas tyrinėjamų objektų detales, naudotis skaitmeninėmis darbo priemonėmis.

Aptardami edukacijos metu įgytą patirtį, pirmokai tobulino kalbinę raišką, mokėsi klausytis ir išgirsti draugų išsakytas mintis, plėtė kultūringo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Mokytojos G. Kančelskytė, D. Popovienė

Monday the 17th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas