informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS ETWINNING PROGRAMOS PROJEKTUI “DIGITAL & NONDIGITAL ACTIVITIES APPROACHES IN LEARNING PROGRAMMING CONCEPTS“

Paskelbta: Pirmadienis, 14 rugpjūčio 2023

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos 1a klasės mokinukai ir jų mokytoja L. Palivonienė nuo 2022 metų rugėjo iki 23 metų balandžio mėnesio dalyvavo eTwinning programos projekte "Digital & Nondigital Activities Approaches in Learning Programming Concepts". Šiame tarptautiniame projekte bendradarbiavo ir įvairiose veiklose dalyvavo nariai iš Kroatijos, Turkijos, Graikijos, Makedonijos, Moldovos ir, žinoma, Lietuvos. Projekto tikslas buvo suvokti, kad programavimas bei informatinis mąstymas ugdomas ne tik kompiuterio pagalba.

Projektas pasižymėjo „algoritminiu komunikavimu“. Vertintojų akimis mūsų, kaip projekto dalyvių, indėlis projekte akivaizdus: atsakingai bendradarbiavome su partneriais, su mokiniais prisidėjome prie visų veiklų, publikavome darbus ir veiklų aprašymus. Veiklas tikslingai integravome į ugdymo procesą, o projekto rezultatais dalinomės su ugdymo įstaigos ir platesne švietimo bendruomene. Puikiai įvertinta IT įrankių integracija. Svarbiausia, kad projektas padėjo tobulėti visiems projekto dalyviams: mokiniams ir mokytojams. Įvertinus visus projekto kriterijus buvo suteiktas nacionalinis kokybės ženklelis! Džiaugiamės puikiu įvertinimu ir dėkojame projekto vertintojų komandai!

Mokytoja L. Palivonienė

14

Sunday the 19th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas