informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

5C KLASĖS VALANDA SU ŠIAULIŲ MIESTO POLICIJOS BENDRUOMENĖS PAREIGŪNU

Paskelbta: Pirmadienis, 23 spalio 2023

5c klasės mokiniai su klasės vadove dalyvauja prevenciniame 5 klasių mokinių konkurse „Saugiausia klasė“.

Konkurso organizatorius - Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato ir Bendruomenės pareigūnų grupė. Šio konkurso tikslas - ugdyti jaunuolių pilietiškumą, pagarbą aplinkiniams, skatinti jaunuolius netoleruoti alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, psichotropinių medžiagų vartojimo ir platinimo jų esamoje aplinkoje, skatinti jaunuolius netoleruoti neigiamų reiškinių, daromų teisės pažeidimų, neigiamo elgesio jų esamoje aplinkoje ir gebėti tinkamai į juos reaguoti, stiprinti jaunimo atsakomybę ir skatinti juos laikytis visuomenėje priimtinų elgesio taisyklių.

Dalyvaujančios klasės renka taškus, kurie skiriami už veiklų, susitikimų skaičių su Bendruomenės pareigūnais, už dalyvavimą jų organizuojamuose konkursuose.

Spalio 20 d. įvyko pirmasis 5c klasės mokinių susitikimas su Šiaulių miesto Policijos Bendruomenės pareigūnu Donatu, kuris su mokiniais aptarė ir diskutavo aktualia tema „PATYČIOS“. Penktokai mokėsi atpažinti, kas yra patyčios, kaip reikia tinkamai į jas reaguoti, aiškinosi, kodėl nereikia tyčiotis.

Friday the 19th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas