informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

PROJEKTŲ DIENA

Paskelbta: Trečiadienis, 05 birželio 2024

Įdomu, kai projektų pristatymas 8-ose klasėse prasideda nuo magijos – Keramikos magijos. Originalios idėjos, meniški darbai, nuoširdūs mokinių pristatymai, profesionalios nuotraukos.
Nuo magijos keliavome prie Šiaulių gatvių istorijos. Galime didžiuotis, gyvendami mieste, turinčiame ypatingą gatvių istoriją, kurią mums priminė labai įdomūs ir originaliai pateikti mokinių pristatymai.
Vaikščiojome Šiaulių gatvėmis ne vieni. Prie mūsų prisijungė svečiai iš Latvijos ir Estijos. Draugiška trijų Baltijos sesių vaikų šeima puikiai leido laiką ir Latvijoje, ir Estijoje, ir Lietuvoje. Įspūdžiai nerealūs! Tokį projektą kartotų ir kartotų!
Kaipgi be įdomių faktų iš gyvūnijos pasaulio. Sužinojome, kad tarakonai gali tam tikrą laiką gyventi be galvos, aštuonkojis gana protingas, o delfinai miega užmerkę tik vieną akį. Nustebino! Sudomino!
Prisilietėme ir prie labai sudėtingo mūsų gimtajai šaliai istorinio laikotarpio – tremties, turėjusios savo atskirą kodą. Lietuviai išgyveno (netgi kūrė poeziją!) net ir sudėtingiausiomis sąlygomis, kęsdami badą, šaltį – viską, kas siejama su nežmogiškumu.
Ir kaipgi be sporto! Sportuojantys turi galimybę save atskleisti per tinklinio varžybas.

AČIŪ UŽ YPATINGUS PROJEKTUS!

Mokytojos Gitana, Loreta, Ingrida

Monday the 17th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas