informacija gestų kalba INFORMACIJA LENGVAI SUPRANTAMA KALBA

Smurto ir priekabiavimo prevencija

Paskelbta: Antradienis, 31 sausio 2023

Smurtas ir priekabiavimas – įvairus nepriimtinas elgesys ar jo grėsmė, nesvarbu, ar nepriimtinu elgesiu vieną kartą ar pakartotinai siekiama padaryti fizinę, psichologinę, seksualinę ar ekonominę žalą, ar nepriimtinu elgesiu ši žala padaroma arba gali būti padaryta.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 30 straipsniu, darbdavys privalo sukurti tokią darbo aplinką, kurioje darbuotojas ar jų grupė nepatirtų priešiškų, neetiškų, žeminančių, agresyvių, užgaulių, įžeidžiančių veiksmų, kuriais kėsinamasi į atskiro darbuotojo ar jų grupės garbę ir orumą, fizinį ar psichologinį asmens neliečiamumą ar kuriais siekiama darbuotoją ar jų grupę įbauginti, sumenkinti ar įstumti į beginklę ir bejėgę padėtį.

Dokumentai:

Šiaulių „Romuvos" progimnazijos pedagogų etikos kodeksas(siųsti) 

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos psichologinio smurto ir mobingo politika (susipažinti galite sekretoriate)

Priekabiavimo, seksualinio priekabiavimo, persekiojimo ir smurto Šiaulių „Romuvos" progimnazijoje prevencijos taisyklės (siųsti)

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos smurto ir patyčių prevencijos ir intervencijos vykdymo mokykloje tvarkos aprašas (siųsti)

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos įtampą darbe mažinančių priemonių nustatymo tvarkos aprašas (siųsti)

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos psichosocialinių rizikos veiksnių tyrimo rezultatai (siųsti)

 

Apie Jūsų patirtą ar pastebėtą smurtą (fizinį ir psichologinį), priekabiavimą, mobingą galite pranešti:

  • rašydami el. p. – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; pašto dėžutę kuruoja paskirtas atsakingas už priešsmurtinę veiklą asmuo - Violeta Biliūnienė, karjeros specialistė, 311 kab.
  • tiesiogiai savo vadovams.
  • įrengta anoniminė „Skundų dėžutė dėl smurto ir priekabiavimo", kurią rasite prie visuomenės sveikatos specialisto kabineto, ją administruos asmeniškai įstaigos vadovo paskirtas asmuo – Violeta Biliūnienė, karjeros specialistė.

Jūsų suteiktos informacijos konfidencialumas bus užtikrintas. Jūsų informacija bus išnagrinėta komisijos ir priimti su tyrimo atlikimu susiję sprendimai.

Monday the 17th - Romuva.

Pagalbos su negalia iškvietimas