Mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai įrodė, kad žinios ir bendrystė kuria saugų pasaulį! Septintokai aktyviai dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnų grupės organizuojamame „Saugiausios klasės“ konkurse ir tapo III vietos laimėtojais.
Šiandien mokykloje sulaukėme ypatingo svečių vizito. Bendruomenės pareigūnai asmeniškai pasveikino mokinius su šiuo puikiu laimėjimu, įteikė apdovanojimus ir palinkėjo ne tik smagios, bet, svarbiausia, saugios vasaros.
Didžiuojamės mūsų septintokais ir linkime, kad konkurso metu įgytos žinios lydėtų kiekviename vasaros žingsnyje!
Klasės vadovė Daiva Lukšienė