Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos II aukšte, prie poilsio ir mokytojų kambario, eksponuojama 8 klasių mokinių tautodailės karpinių paroda „Gyvybės medis“.
Pamokų metu mokiniai susipažino su lietuvių liaudies karpinių tradicijomis, jų simbolika ir kompozicijos principais. Kurdami savo darbus jie ieškojo savito meninio sprendimo, lavino kruopštumą, kantrybę ir kūrybiškumą. Parodoje pristatomi karpiniai atspindi gyvybės medžio simbolį – augimą, stiprybę, šeimos ir tautos tęstinumą.
Kviečiame stabtelėti, pasigrožėti mokinių darbais ir atrasti tradicinio lietuvių meno grožį mūsų mokyklos erdvėje.
Dailės mokytoja A. Sidaugaitė-Montvidė