Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti ketvirtokų išleistuvių šventėje „Kylame į penktą klasę“ birželio 5d. 16val. Aktų salėje.
Tai ypatinga diena mūsų ketvirtokams – kupina šypsenų, prisiminimų, padėkų ir gražių akimirkų. Labai lauksime Jūsų atvykstant kartu pasidžiaugti vaikų pasiekimais ir palydėti juos į naują etapą – penktą klasę.
Ketvirtokai ir jų mokytojos