2026-06-01d. mūsų grupės mokiniai aktyviai pristatė savo metinius projektus. Plušo visi: kas individualiai, kas poroje, kas grupelėje. Mūsų grupėje 49 mokiniai pristatė savo projektus. 3 mokiniai pasirinko projektą „Bandymai parašyti eilėraščių knygą“, grupės vadovė lietuvių kalbos mokytoja Edita Čerapienė, 16 mokinių pasirinko projektą „Robotų lenktynės: programavimas ir inžinerija“, grupės vadovė informatikos mokytoja Rita Nemanienė, 3 mokiniai pasirinko projektą „Matematikos parkas“, grupės vadovė matematikos mokytoja Gitana Motiejūnienė. Gausus būrys mokinių, net 19, pasirinko projektą „Genealoginis medis“, grupės vadovės istorijos mokytojos Vitalija Šukienė ir Diana Norkaitienė, o net 10 penktokų stebėjo kaip jie auga ir keičiasi, pasirinkdami projektą „Aš augu ir keičiuosi”, projekto vadovė etikos mokytoja Violeta Višniauskienė.
Darbai buvo atlikti kruopščiai ir nuosekliai. Vieni labai jaudinosi, o kiti drąsiai ir profesionaliai pristatė savo darbus. Daug mokinių sakė, kad pasirinko projektą todėl, kad labai patinka mokytoja. Mokiniai kūrė eiles, iliustravo jas ir sudėjo į gražią elektroninę autorinę knygą, kiti demonstravo savo robotukus, analizavo, kaip juos galima patobulinti, matematikos parkas pristatytas dalykiškai su visais skaičiavimais, vykdydami projektą „Genealoginis medis“ mokiniai sužinojo kai ką naujo apie savo šeimos šaknys, puikiai pasakojo apie šeimyninių tradicijų puoselėjimą. Pasirinkusieji projektą „Aš augu ir keičiuosi” analizavo savo patirtį, jausmus, gebėjimus įvairiose savo gyvenimo etapuose.
N. Manko ir S. Raubickaitė