Puikūs keturkovės startai

Lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose puikiai sekėsi „Romuvos“ progimnazijos berniukų ir mergaičių komandoms. Dalyviai rungėsi keturiose skirtingose rungtyse, kuriose reikėjo ne tik fizinio pasirengimo, bet ir ištvermės, greičio bei tikslumo. Varžybų metu netrūko gerų emocijų, sportinio ryžto ir draugiško palaikymo. Kiekvienas dalyvis siekė parodyti geriausią rezultatą. Sportininkams reikėjo įveikti trumpą ir ilgą nuotolius, šokti į tolį, mesti kamuoliuką. Mokiniai, tapę čempionais, nepaliko vilčių kitoms komandoms, o Tajus G. ir Lukas J. tapo čempionu ir vicečempionu individualiai surinkę daugiausiai taškų. Berniukų komanda: Tajus G., Lukas J. – 7b, Gustas T., Rojus V. – 7a, Gustas Ž. – 7c, Nojus G. – 7c – atstovaus Šiaulius zoninėse varžybose. Mergaičių komanda pasidabino bronzos medaliais, Agailė A.  – individualioje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Mergaičių komanda: Agailė A.- 7d,  Beatričė Š., Aistė M., Kaja K. – 7a, Ieva D., Guoda G.- 5b.

Didžiuojamės ir sveikiname!

Mokytoja Violeta Budrienė