„Romuvėlė“ dalyvavo festivalyje „Vaikystės glėby“

Gegužės 30 d., šeštadienį, Mažeikių Senamiesčio parką užliejo gausus būrys šokėjų iš visos Lietuvos – čia vyko V Lietuvos moksleivių liaudiškų šokių kolektyvų festivalis „Vaikystės glėby“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos 4 klasių liaudiškų šokių grupė „Romuvėlė“.
Kelionė į festivalį prasidėjo diena anksčiau. Tądien jaunieji šokėjai išvyko į Mažeikius, kur dalyvavo bendrose repeticijose, ruošėsi pasirodymui ir turėjo galimybę susipažinti su kitais festivalio dalyviais. Intensyvus pasirengimas padėjo atsakingai pasiruošti svarbiausiam renginio momentui – koncertui.

Festivalio metu „Romuvėlės“ šokėjai kartu su daugybe vaikų ir jaunimo kolektyvų iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių pristatė Lietuvos moksleivių dainų šventės „Laiku ratu kartu“ Šokių dienos programą. Atliekami šokiai atskleidė metų laikų – pavasario, vasaros ir rudens – ypatybes, o spalvingi pasirodymai džiugino gausiai susirinkusius žiūrovus.

Šis festivalis tapo ne tik puikia proga parodyti savo gebėjimus, bet ir patirti bendrystės, draugystės bei lietuvių liaudies šokio puoselėjimo džiaugsmą.

Džiaugiamės mūsų šokėjų aktyvumu, atsakingumu ir puikiu pasirodymu, garsinant mokyklos vardą šiame gražiame renginyje. 💛💚❤️

Mokytoja Greta Vaškytė,
Šokių vadovė Lina Lesickienė.