Gegužės 16 d. Panevėžyje vyko tarptautinės robotikos varžybos „Automaton 2026“, subūrusios robotikos entuziastus iš įvairių šalių. Tai buvo azartiška, įkvepianti ir technologinių atradimų kupina diena, kurios metu dalyviai ne tik varžėsi tarpusavyje, bet ir bendravo, dalijosi idėjomis bei sėmėsi įkvėpimo ateities projektams.
Šiose varžybose puikiai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. 5a klasės mokinė Lėja Gečaitė „Antweight“ robotų rungtyje iškovojo III vietą.
Nepralenkiamas buvo ir 6a klasės mokinys Pijus Tamavičius, pelnęs net dvi prizines vietas. „LEGO Sumo Junior“ kategorijoje tarp 33 dalyvių Pijaus sukonstruotas robotas buvo stipriausias ir pelnė I vietą, o LEGO linijos sekimo rungtyje jis iškovojo II vietą.
Sveikiname mokinius ir didžiuojamės jų pasiekimais! Tai – domėjimosi technologijomis, kūrybiškumo, atkaklumo ir nuoseklaus darbo rezultatas. Linkime sėkmingų startų bei dar daugiau pergalių ateityje!
Informatikos mokytoja Rita Nemanienė