Gegužės 15-ąją Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje netrūko geros nuotaikos, šypsenų ir šventinio rytinio šurmulio – mokykloje buvo minima Vaiko diena. Dar prieš prasidenant pamokoms, mokinius pasitiko ypatinga atmosfera: prie įėjimo driekėsi raudonas kilimas, kviesdamas kiekvieną vaiką pasijusti svarbiu ir ypatingu. Šventinę nuotaiką kūrė ne tik skambanti muzika, bet ir šiltas mokyklos bendruomenės dėmesys. Socialinės pedagogės pasitiko mokinius su saldžiomis staigmenomis – saldainiais, ant kurių puikavosi pačių vaikų rašyti linkėjimai, vaikus sveikino Robotukas, bendravo su jais ir prisidėjo prie linksmos bei žaismingos atmosferos kūrimo. Nuoširdūs žodžiai ir gražios mintys suteikė dar daugiau jaukumo bei bendrystės jausmo.
Vaiko dienos minėjimo iniciatyva norima parodyti, kaip svarbu kurti saugią, draugišką ir šiltą aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaučiasi laukiamas, vertinamas ir ypatingas.
Informaciją parengė Diana Norkaitienė