4b VDM klasė lankėsi Šiaulių viešosios bibliotekos „Aido” filiale, kur dalyvavo smagioje edukacijoje „Linksmieji žaidimai”

Saulėtą gegužės 26-osios dieną 4b VDM klasė lankėsi Šiaulių viešosios bibliotekos „Aido” filiale, kur dalyvavo smagioje edukacijoje „Linksmieji žaidimai“. Bibliotekos kiemas šiandien  virto tikra žaidimų ir geros nuotaikos erdve. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti įvairius stalo, komandinius, loginius bei strateginius žaidimus. Vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir mokėsi bendradarbiauti, draugiškai varžytis, lavino kūrybiškumą bei kantrybę.

Edukacijos metu netrūko juoko, azarto ir gerų emocijų. Ketvirtokai aktyviai įsitraukė į veiklas, drąsiai išbandė naujus žaidimus ir džiaugėsi galėdami laiką praleisti kartu su klasės draugais kitokioje aplinkoje.

Dėkojame Šiaulių viešosios bibliotekos „Aido“ filialo darbuotojams už šiltą priėmimą, įdomiai organizuotą edukaciją ir puikiai praleistą laiką. Ši išvyka dar ilgai išliks mokinių atmintyje kaip linksma, turininga ir bendrystę stiprinanti patirtis.

Mokytoja Ineta Zabarienė