Gegužės 19 d. 5d klasės mokiniai lankėsi Frenkelio rūmuose, kur vyko įdomi edukacija „Apyrankė“. Mokiniai sužinojo apie Ch. Frenkelį ir jo verslą Šiauliuose, apžiūrėjo batų kolekciją.
Ir berniukai ir mergaitės išbandė ir naudojasi įvairiais įrankiais, pasigamino ir individualiai dekoravo savo apyrankes.
Apyrankės gavosi gražios, o darbas buvo sklandus.
Auklėtoja Neli Manko