Antrokai smagiai ir turiningai praleido dieną Kaune. Ekskursijos metu mokiniai aplankė net kelias įdomias vietas, kuriose ne tik pramogavo, bet ir daug sužinojo.
Pirmiausia vaikai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje, kur susipažino su lėktuvais, pilotų darbu ir aviacijos istorija. Mokiniai galėjo iš arti pamatyti įvairius orlaivius. Didžiausią susižavėjimą vaikams sukėlė apsilankymas skrydžio pažinimo centre. Čia antrokai galėjo praktiškai patirti skrydį ten, kur kylantys ir besileidžiantys lėktuvai aerodrome įkvepia drąsioms svajonėms. Mokiniai išbandė virtualų lėktuvo pilotavimą, giroskopą ir patyrė paukščio skrydį su Birdly simuliatoriumi.
Vėliau ekskursija tęsėsi Vytauto Didžiojo karo muziejus. Čia antrokai apžiūrėjo senovinius ginklus, karių aprangą ir sužinojo daug įdomių faktų apie Lietuvos istoriją bei didvyrius. Mokiniai dalyvavo edukacijose: „Jaunasis karvedys“ ir „Su kryžiumi ir kalaviju“.
Dienos pabaigoje mokiniai apsilankė Lietuvos zoologijos sodas. Vaikai džiaugėsi galėdami pamatyti įvairius gyvūnus iš skirtingų pasaulio šalių. Didžiausią susidomėjimą sukėlė tigrai, liūtai, beždžionės ir žirafos.
Ekskursija visiems paliko daug gerų emocijų, naujų žinių ir smagių prisiminimų.
2c ir 2b mokytojos Odeta Juršė ir Rolanda Miškūnienė