Apsilankymas muzikos mokykloje

Gegužės 27 dieną 1b VDM ir 1c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi Dainų muzikos mokykla, kur stebėjo ten besimokančių mokinių koncertą. Renginio metu vaikai ne tik klausėsi įvairių muzikinių kūrinių, bet ir buvo supažindinti su skirtingomis muzikos instrumentų grupėmis – pučiamaisiais, mušamaisiais bei styginiais instrumentais.

Po koncerto mokiniai turėjo galimybę apsilankyti muzikos mokyklos klasėse, kur iš arčiau susipažino su instrumentais, jų skambesiu bei naudojimo ypatumais. Didelį džiaugsmą vaikams suteikė galimybė ne tik pamatyti, bet ir patiems praktiškai išbandyti kai kuriuos instrumentus.

Ši pažintinė edukacinė išvyka mokiniams paliko daug gerų įspūdžių. Vaikai aktyviai domėjosi muzika, uždavinėjo klausimus, smalsiai tyrinėjo instrumentus ir ne vienas po renginio išreiškė norą ateityje lankyti muzikos mokyklą bei mokytis groti pasirinktu instrumentu.

Mokytojos Raminta Stankutė  ir Jurgita Aldukevičiutė-Janauskienė