„Erasmus+“ sklaidos renginys „Keliauk. Patirk. Dalinkis.“

7a klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto mokinių renginyje, skirtame dalintis „Erasmus+“ projektų metu įgyta patirtimi ir skatinti tarpkultūrinį pažinimą ir bendradarbiavimą tarp mokyklų. Renginys vyko Dainų progimnazijoje ir buvo vykdomas stotelių principu. Romuviečiai pristatė stotelę „Portugalija, Faro: saulės ir vandenyno paslaptys“. Mokiniai parengė stendą apie „Erasmus+“ mobilumą Portugalijoje, Faro mieste, bei pakvietė renginio dalyvius į nuotaikingą edukacinę veiklą – su meškere „gaudyti“ sardines, ant kurių buvo parašyti portugališki žodžiai ir surasti teisingą jų vertimą į lietuvių kalbą. Taip pat buvo įdomu apsilankyti kitų mokyklų organizuotose stotelėse, susipažinti su jų „Erasmus+“ patirtimis, veiklomis ir kelionių įspūdžiais.

Šis renginys mokiniams suteikė galimybę praplėsti akiratį apie „Erasmus+“ programą, pažinti skirtingas kultūras bei stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Mokinius renginiui konsultavo mokytojos Daiva Lukšienė ir Gitana Petrušienė.

Mokytoja Gitana Petrušienė