Fizinio ugdymo pamoka kitoje erdvėje

Šiltą ir saulėtą ketvirtadienio dieną pirmokai susiruošė į kiek neįprastą fizinio ugdymo pamoką Dainų parke. Vaikai iki parko keliavo pėsčiomis, lydimi geros nuotaikos ir smagaus šurmulio. Keliaudami jie stebėjo vis labiau vasarėjančią gamtą – žaliuojančius medžius, žydinčias gėles ir klausėsi paukščių čiulbėjimo.

Pakeliui mokiniai sustodavo keliose stotelėse, kuriose aktyviai leido laiką ir pailsėdavo. Kelionę vainikavo apsilankymas sakurų parke, kuris vis dar džiugino nuostabiais žiedais ir pavasariška nuotaika. Vaikai grožėjosi aplinka, ir dalijosi savo įspūdžiais su draugais.

Į mokyklą pirmokai grįžo maloniai pavargę, tačiau kupini gerų emocijų, įspūdžių ir smagių prisiminimų. Tokia pamoka kitoje erdvėje vaikams suteikė daug džiaugsmo ir dar kartą priminė, kaip smagu judėti, tyrinėti ir mokytis gamtoje.

Mokytoja Raminta Stankutė