Kūrybiška mokslo metų pabaiga po atviru dangumi

Saulėtą ir šiltą paskutinę dailės pamoką 7e klasės mokiniai iškeitė klasės suolus į mokyklos kiemą. Mokslo metus užbaigėme kūrybiškai – piešdami gamtoje ir leisdami vaizduotei laisvai skleistis.
Mokiniai gavo neįprastą užduotį – kiekvienas lapas turėjo jau pradėtą detalę, kuri tapo atspirties tašku naujam piešiniui. Toliau viskas priklausė nuo kūrybiškumo, fantazijos ir gebėjimo netikėtą formą paversti savitu meniniu sprendimu. Vieni kūrė fantastinius personažus, kiti – gamtos vaizdus ar abstrakčias kompozicijas.
Piešimas lauke suteikė galimybę ne tik kurti, bet ir pasidžiaugti bendryste, vasariška nuotaika bei artėjančiomis atostogomis. Pamoka tapo gražiu mokslo metų akcentu, priminusiu, kad kūryba gali gimti bet kur – tereikia žvilgtelėti į pasaulį šiek tiek kitaip.

Linkime visiems saulėtos, kūrybiškos ir įkvepiančios vasaros!

Dailės mokytoja A. Sidaugaitė-Montvidė