Kuršėnuose lengvosios atletikos aikštyne vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos, kuriose Šiaulius atstovavo „Romuvos“ progimnazijos berniukų komanda. Dalyvavo 14 berniukų komandų. Sportininkams reikėjo įveikti 60 m ir 800 m nuotolius, šokti į tolį, mesti kamuoliuką. Mokiniai užėmė 6 vietą. Ačiū už susitelkimą ir pastangas. Berniukų komanda: Tajus G., Lukas J. – 7b, Gustas T., Rojus V. – 7a, Gustas Ž. – 7c, Nojus G. – 7d.
Mokytoja Violeta Budrienė