Lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos

Kuršėnuose lengvosios atletikos aikštyne vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos, kuriose Šiaulius atstovavo „Romuvos“ progimnazijos berniukų komanda. Dalyvavo 14 berniukų komandų. Sportininkams reikėjo įveikti 60 m ir 800 m nuotolius, šokti į tolį, mesti kamuoliuką. Mokiniai užėmė 6 vietą. Ačiū už susitelkimą ir pastangas. Berniukų komanda: Tajus G., Lukas J. – 7b, Gustas T., Rojus V. – 7a, Gustas Ž. – 7c, Nojus G. – 7d.

Mokytoja Violeta Budrienė