Gegužės 15-ąją, Vaikų dieną, mūsų mokykloje 1–4 klasių mokiniai šėlo ypatingame renginyje – „Knygų naktyje“. Šis renginys buvo skirtas pagerbti ir paskatinti vaikus, kurie visus metus sąžiningai skaitė knygas ir draugavo su literatūra.
Mokinių laukė daugybė smagių, kūrybiškų ir įdomių veiklų:
3–4 klasių mokiniai dalyvavo STEAM veikloje „Oro nuotykiai“, kurią vedė Žaneta Mickevičienė ir Daiva Popovienė.
1–2 klasių mokiniai kartu su Jurgita Aldukevičiūte-Janauskiene ir Raminta Stankute kūrė personažą „Knygiukas“ STEAM veikloje.
Ineta Zabarienė ir Greta Vaškytė pakvietė 3–4 klasių mokinius į nuotaikingą Kahoot viktoriną „Herojai iš pasakų ir knygų“.
Lina Pocienė ir Jūratė Ostraukienė organizavo kūrybinę veiklą „Jaunieji architektai“ 3–4 klasių mokiniams.
Rolanda Miškūnienė ir Odeta Juršė vedė veiklą „Menas, kurį gali nešiotis“ 1–2 klasių mokiniams.
Angelė Laucienė ir Birutė Jurytė pakvietė mažuosius į kūrybines dirbtuves „Knygų skirtukas“.
Aktų salėje vaikus linksmino Ramunės Duobienės organizuota diskoteka.
Vakaro metu vaikai gardžiavosi picomis, dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi bendryste. Didžiule staigmena tapo iš Vilniaus atvykusi edukatorė, kuri vaikams dovanojo įspūdingą edukaciją „Stebuklų laboratorija“.
„Knygų naktis“ tapo kupina juoko, kūrybos, draugystės ir meilės knygoms švente, kuri dar ilgai išliks vaikų prisiminimuose.
Pradinių klasių mokytojos